وبلاگ

قیمت انواع کپسول آتش نشانی

قیمت انواع کپسول آتش نشانی

قیمت انواع کپسول آتش نشانی از جمله مهم‌ترین مواردی است که ما در این مقاله قصد داریم برای شما عزیزان شرح دهیم. همان‌طور که خود نیز می‌دانید، قیمت کپسول آتش نشانی باتوجه‌به انواع گوناگونی که دارد، از قیمت‌های متفاوتی نیز برخوردار هست.

یکی از پرکاربردترین و مهم‌ترین ابزار ایمنی در برابر خاموشی حریق، کپسول‌های آتش نشانی هستند که در هر مجتمع و آپارتمانی وجود دارند. این خاموش‌کننده‌های حریق هرکدام برای فضا و آتش مخصوصی به کار گرفته می‌شوند.

موسسه ایمنی و آتش نشانی ناجی مفتخر است که با اخذ گواهینامه استاندارد ملی ایران و همچنین گواهینامه بین المللی ISO9001 و CE اروپا، ارائه دهنده خدمات فروش و شارژ انواع کپسول‌های آتش نشانی و تجهیزات اطفاء حریق به مردم عزیز کشورمان است.

بررسی قیمت کپسول آتش نشانی

دررابطه‌با قیمت آن‌ها لازم است به عرضتان برسانیم که، کپسول‌های آتش نشانی باتوجه‌به اینکه یکی از مهم‌ترین ابزارهای ایمنی محسوب گشته و برای هر خانه و فروشگاهی نیز لازم و ضروری است، از قیمت‌های آن‌چنان بالایی برخوردار نیستند و شما می‌توانید با پرداخت مبلغ کمی آن را خریداری نمایید.

در این صورت در مواقع آتش‌سوزی می‌توانید جلوی خسارات هنگفت را بگیرید. در هنگام خرید، کپسول‌های آتش نشانی باتوجه‌به نوع و کاربردی که دارند انتخاب گشته و برای خرید آنلاین و یا کسب اطلاعات کافی دررابطه‌با قیمت آن‌ها با کارشناسان ما در تماس باشید.

این خاموش‌کننده دستی و قابل حمل تا زمانی که مأمورین آتش نشانی خود را برسانند، برایتان کارآمد خواهد بود. به همین جهت توصیه می‌نماییم، حتماً در محل کار، زندگی و یا مجتمع‌های عمومی از یک یا چند کپسول استفاده کنید تا در صورت بروز مشکل صدمات جانی و مالی را به حداقل برسانید.

در زمان خرید و پرداخت هزینه به این موضوع توجه داشته باشید که کپسول خریداری شده باید قابل حمل باشد و از وزن بالایی برخوردار نباشد که نتوان آن را بلند کرد. متأسفانه برخی از فروشندگان در هنگام فروش کپسول آتش نشانی این موارد و نکات را در اختیار مشتری قرار نمی‌دهند. در ادامه به برخی از این نکات می‌پردازیم.

قیمت انواع کپسول آتش نشانی

قیمت کپسول آتش نشانی CO2

قیمت انواع کپسول آتش نشانی بر اساس نوع و کاربردی که دارند، مورد محاسبه قرار می‌گیرند. یکی دیگر از انواع کپسول‌ها که بسیار خاص و سودمند هستند و امروزه افراد در بیش‌تر مکان‌ها برای رفع حریق از آن استفاده می‌کنند، کپسول آتش نشانی co2 است. درواقع از این ابزار در زمان آتش‌سوزی‌های خاص و مهلک استفاده می‌شود.

کپسول آتش نشانی CO2 یا همان دی‌اکسیدکربن با وزن‌های متفاوت و گوناگونی به تولید و عرضه رسیده‌اند که بر همان اساس نیز تعیین قیمت می‌گردند. وزن‌های (3 کیلویی، 4 کیلویی، 12 کیلویی، 6 کیلویی) ابعاد مختلفی از خاموش‌کننده‌های حریق CO2 می‌باشند و هرکدام متناسب با وزنی که دارند قیمت‌گذاری می‌گردند.

از جمله مزایایی که می‌توان برای این ابزار ایمنی برشمرد، عملکرد سریعی است که در خاموش‌کردن آتش دارد. درواقع با حذف اکسیژن و استفاده از گاز دی‌اکسیدکربن خاموش‌کردن حریق را با سرعت بیش‌تری انجام می‌دهد. از گذشته تا به امروز افراد از گاز CO2 برای مهارکردن آتش استفاده می‌کردند. کپسول آتش نشانی co2 دارای خواصی همچون غیرسمی بودن، بدون بو و … است.

بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که این کپسول برای هر خانه و محله‌ای لازم و ضروری بوده و با احاطه نمودن آتش نقش اکسیژن را هم به عمل می‌آورد. قیمت انواع کپسول آتش نشانی همچون CO2 به عواملی مانند محتویات کپسول آتش نشانی و کارخانه سازنده آن بستگی دارد.

درباره تست هیدوراستاتیک بیشتر بدانید

قیمت انواع کپسول آتش نشانی

قیمت کپسول آتش نشانی پودر و گاز

در طی این سال‌های اخیر، کپسول آتش نشانی باتوجه‌به کاربردی که در مهار نمودن حریق ساختمان و منازل مسکونی و تجاری داشته است، بسیار شناخته شده و خرید آن تا به امروز فروش چشمگیری داشته است. کپسول آتش نشانی پودر و گاز همانند سایر کپسول‌ها مصارف مختلف خود را دارد و بر همین اساس از قیمت متفاوتی نیز برخوردار می‌باشد.

خاموش‌کننده پودر و گاز از یک محفظه استوانه‌ای شکلی برخوردار است که در داخل آن مقداری پودر بوده و زمانی که تحت‌فشار قرار می‌گیرد، گاز لازم را از درون خود به بیرون می‌راند. این گاز نیز از گاز ازت یا CO2 تأمین می‌گردد. برای کسب اطلاعات دررابطه‌با قیمت این کپسول می‌توانید به فروشگاه ما مراجعه کرده و یا با شماره‌تلفن‌های درج شده تماس حاصل نمایید.

این نکته را به‌خاطر داشته باشید که شرکت تولیدی کپسول، میزان لیتر آن، نوع و کاربردی که دارد، همه بر روی بالا و پایین شدن قیمت تأثیرگذار خواهند بود. این محصول به همراه گارانتی به شما عزیزان ارائه می‌گردد. همچنین در نظر داشته باشید که بایستی از خدمات شارژ کپسول آتش نشانی نیز بهره‌مند شوید.

قیمت انواع کپسول آتش نشانی

قیمت کپسول آتش نشانی خودرو

همان‌طور که در طول مقاله اشاره شد، وجود ابزارهای ایمنی که بودن آن‌ها ضروری نیز می‌باشد برای هر مکانی لازم است. وسایل نقلیه نیز از این قاعده مستثنا نیستند. به‌طوری‌که قطع به‌یقین می‌توان گفت برای اتومبیل حتی ضروری‌تر هم می‌باشد. قیمت انواع کپسول آتش نشانی از جمله کپسول آتش نشانی خودرو مطابق با میزان لیتر مصرفی مورد محاسبه قرار می‌گیرد، اما از چندان قیمتی برخوردار نبوده و شما می‌توانید با قیمت ارزان نیز آن را تهیه نمایید. این نوع کپسول‌ها از نظر ساختار همانند کپسول‌های دیگر هستند.

درباره خرید کپسول آتش نشانی co2 بیشتر بدانید

برخی از عواملی که در خودرو منجر به آتش‌سوزی می‌گردند، شامل استفاده از قطعات غیراستاندارد، نقص فنی، نقص فنی در بخاری ماشین، تابش شدید نور خورشید بر صندلی‌های خودرو و … هستند که در این صورت سرنشینان به کپسول آتش نشانی خودرو نیاز پیدا خواهند کرد. ماده‌ای که در این نوع کپسول‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، متشکل از پودر و گاز بوده و به‌راحتی نیز حمل می‌شوند. قیمت این کپسول بسیار مقرون‌به‌صرفه و پایین بوده و به‌آسانی می‌توانید برای خودرو خود خریداری کنید. معمولاً کپسول‌های خودرو زیر دو کیلو هستند.

قیمت انواع کپسول آتش نشانی

قیمت کپسول آتش نشانی دست دوم

کپسول آتش نشانی دست‌دوم این روزها در سرتاسر دنیا به فروش می‌رسد و خریداران بسیاری نیز دارد. کاربرد و مزایای بسیاری می‌توان برای این خاموش‌کننده حریق در نظر گرفت. این کپسول‌ها به‌راحتی قابل حمل هستند و می‌توان آن‌ها را با خود جابه‌جا نمود. این کپسول‌ها از بدنه فلزی و بسیار مستحکمی برخوردار هستند و گازهای کربن‌دی‌اکسید و آب درون آن‌ها وجود دارد. خاموش‌کننده‌های موجود در درون کپسول شامل گاز و مواد مختلفی هستند که با هم متفاوت می‌باشند مانند مانکس و فسفات آمونیوم.

کپسول آتش نشانی دست‌دوم از قیمت‌های بسیار خوب و عالی برخوردار است که شما می‌توانید در سایت مطابق با نیاز خود و در هر حجم و اندازه‌ای که به کارتان می‌آید آنان را سفارش داده و خریداری کنید. قیمت انواع کپسول آتش نشانی در هر مدل و نوعی که باشند، بستگی به محتویات درون کپسول آتش نشانی و گازهای مختلف دارد که هرکدام نیز کاربردهای بخصوص خود را دارند. کپسول آتش نشانی ازجمله پرفروش‌ترین کپسول‌هایی هستند که در تمام صنایع به کار می‌رود.

سخن آخر

کپسول آتش نشانی در میان تمام ابزارهای ایمنی، جزء ضروری‌ترین اقلامی است که در تمام صنایع، مراکز تجاری و مسکونی، مکان‌های عمومی، مترو، فروشگاه و … به کار می‌رود. باتوجه‌به این کاربردی که دارد، تقاضاکننده نیز برای این خاموش‌کننده حریق رو به افزایش است. به همین جهت برای این‌که همه مردم بتوانند بدون مشکل این ابزار را تهیه نمایند، از قیمت بسیار ناچیزی برخوردار می‌باشد.

هرچند عوامل گوناگونی در قیمت آن تأثیرگذار هستند که در طول این مقاله به آن‌ها اشاره کردیم. امیدوارم مطالب گفته شده برای شما کاربران عزیز کاربردی و سودمند باشد. جهت اطلاع از قیمت انواع کپسول‌های آتش نشانی به صفحه ما مراجعه کنید و یا با مدیران ما تماس حاصل نمایید.

مؤسسه ایمنی و آتش ‌نشانی ناجی ارائه‌دهنده خدمات فروش انواع کپسول آتش نشانی

ارسال به تمام نقاط تهران و شهرستان‌ها

جهت دریافت اطلاعات بیشتر، مشاوره، سفارش و خرید: 

تلفن دفتر: 02133868565

تلفن همراه: 09125501793

مطالب مرتبط
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *