وبلاگ

راهنمای خرید بهترین کپسول آتش نشانی

راهنمای خرید بهترین کپسول آتش نشانی

بهترین کپسول آتش نشانی از نظر شما چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ چه نوع کپسولی می تواند برای شما امنیت ایجاد کند؟ مطمئن ترین کپسول آتش نشانی کدام است؟ آیا کپسول های آتش نشانی ناجی این ویژگی ها را دارند؟

 هر کپسول آتش نشانی ویژگی هایی دارد و باید بهترین نوع آن انتخاب شود تا هنگام بروز حادثه بهترین عملکرد را از خود نشان دهد.

بهترین کپسول آتش نشانی چه ویژگی هایی دارد؟

کپسول های آتش نشانی انواع و نمونه های مختلفی دارند که با توجه به کارایی که دارند، دارای ویژگی های متفاوتی هم هستند. ولی در مجموع برای خرید یک کپسول آتش نشانی خوب باید دقت کنید که گواهی استاندارد داشته باشد و مورد تایید آتش نشانی باشد. در صورتی که یک کپسول آتش نشانی ویژگی های مورد تایید سازمان آتش نشانی را داشته باشد، نام برند در سایت رسمی آتش نشانی قرار می گیرد. برند ما با نام ناجی یکی از این برندهای مورد تایید سازمان آتش نشانی است؛ بنابراین می توان نتیجه گرفت که ناجی ویژگی های یک کپسول خوب را دارد و نمونه ای از بهترین کپسول آتش نشانی در ایران به شمار می رود.

اطلاع از آخرین قیمت شارژ کپسول آتش نشانی

کپسول مورد تایید آتش نشانی چه نوع کپسولی است؟

هر برند یا شرکتی برای گرفتن تاییدیه از سازمان آتش نشانی باید تمامی استانداردها و مراحل متعدد برای گرفتن تاییدیه را انجام دهد. در صورت داشتن استانداردهای لازم، کپسول تایید می شود؛ در غیر این صورت تاییدیه ای به فرد داده نمی شود. مسلما انتظار همه شما از کپسول آتش نشانی این است که نه تنها استانداردهای لازم را داشته باشد بلکه مورد تایید هم باشد.

پارامتر های تاییدیه آتش نشانی عبارتند از نوع ماده استفاده شده در کپسول، مکانیزم های عملکردی، ضخامت و جنس بدنه کپسول، فشار، طول پرتاب، مدت زمان خروج ماده و رنگ آن. پس هر برند یا شرکتی برای گرفتن تاییدیه باید همه این موارد را طبق خواسته سازمان آتش نشانی دارا باشد تا بتواند تاییدیه را بگیرد. سد حریق ناجی تمامی تاییدیه های مربوطه را از سازمان آتش نشانی گرفته است و به عنوان یک مرکز معتبر شناخته شده است.

درباره تست هیدوراستاتیک بیشتر بدانید

بهترین کپسول آتش نشانی ناجی

پارامترهای انتخاب بهترین کپسول آتش نشانی

برای خرید کپسول آتش نشانی به نوع ماده داخل کپسول دقت کنید. مورد بعدی، ظرفیت کپسول آتش نشانی است؛ یعنی باید وزن و تعداد مورد نیازتان تعیین شود. ضمنا شکل ظاهری یکی دیگر از پارامترها است که کپسول ها به طور معمول استوانه ای شکل هستند.

مکانیسم عملکردی هم پارامتری دیگر است که عملکرد کپسول ها به دو گروه بالن و تحت فشار تقسیم بندی می شوند.کپسول آتش نشانی باید طول فرود و زمان تخلیه مناسبی داشته باشد؛ طول فرود با توجه به محتویات کپسول بین 2 تا 7 متر است و زمان تخلیه بین 8 تا 60 ثانیه می باشد.

فرم و تست فشار بدنه، در اصل چگونگی و تداوم عملکرد یک کپسول را نشان می دهد که هر کپسول باید تداوم و کیفیت ساخت خوبی داشته باشد.  محدوده دمایی این کپسول ها باید متناسب با شرایط محیطی باشد که معمولا 20 تا 60 درجه سانتی گراد است.

یکی دیگر از پارامترهای انتخاب بهترین کپسول آتش نشانی، فشار سنج مخزن است؛ صفحه ای با دو نقطه سبز و قرمز، سبز میانی یعنی کپسول در حال شارژ است؛ رنگ قرمز سمت چپ به معنی خالی بودن و رنگ قرمز در سمت راست به معنی پر شدن زیاد از حد مخزن است.

رنگ بدنه کپسول طبق ماده داخل کپسول تعیین می شود. آخرین پارامتر جهت تشخیص بهترین کپسول آتش نشانی، توضیحات برچسب است که نام برند، سازنده، تاریخ انقضا و دستور العمل استفاده از کپسول بر روی آن درج شده است.

پس از انتخاب کپسول حالا نوبت آن است که از قیمت کپسول آتش نشانی مطلع شوید. برای اینکار کافیست روی لینک مربوطه کلیک کنید تا به صفحه قیمت بروید. در این صفحه لیست قیمت تمامی انواع کپسول آتش نشانی را خواهید دید.

بهترین مارک کپسول آتش نشانی کدام است؟

علاوه بر کیفیت و تاییدیه سازمان آتش نشانی، محتوای مخزن کپسول باید با کیفیت باشد و نسبت بین پودر و هوا در آن کاملا رعایت شده باشد. مارک ناجی یکی از کپسول هایی است که تمام این موارد را دارا می باشد. بهترین کپسول آتش نشانی، کپسولی است که به اضافه همه موارد گفته شده، سیلندر با کیفیت داشته باشد و بدنه آن به گونه ای باشد که در دراز مدت زنگ نزند. 

سد حریق ناجی یکی از برترین تولید کنندگان یک دهه اخیر کپسول آتش نشانی است. ناجی را می توان در ردیف اول بهترین مارک کپسول آتش نشانی دانست.

درباره کپسول آتش نشانی co2 بیشتر بدانید

بهترین نوع کپسول آتش نشانی برای منزل کدام است؟

A، B، C، D، K دسته بندی آتش سوزی ها است. گروه A ناشی از سوختن مواد جامد مثل پلاستیک، کاغذ، چوب و پارچه بوده و گروه B  احتراق مایعات اشتعال زا مثل روغن و رنگ است.

 گروه C شامل اشتعال تجهیزات الکتریکی است؛ گروه D  شامل فلزات قابل احتراقی مانند آلومینیوم و منیزیم می باشد و گروه K  در اثر احتراق روغن های خوراکی و گریس ایجاد می شود.

بهترین کپسول آتش نشانی باید توانایی خاموش کردن این موارد را با توجه به نوع دسته بندی آن ها داشته باشد. آتش سوزی در خانه معمولا در گروه A و B قرار می گیرد. آب و فوم برای گروه A بوده که آب با از بین بردن عنصر گرما و فوم با جدا کردن اکسیژن باعث فروکشی آتش می شود.

برای آتش سوزی در دسته B از عامل هالوژنه استفاده می کنیم که با قطع زنجیره واکنش های شیمیایی کار خود را انجام می دهد. پس بهترین کپسول آتش نشانی برای منزل باید بتواند موارد سوخته شده در گروه های مشخص شده را خاموش کند.

بهترین نوع کپسول آتش نشانی برای خودرو کدام است؟

عوامل آتش سوزی در خودرو باید مشخص شوند تا بتوان بهترین انتخاب را داشت. نشت سوخت، نقص الکتریکی، ریختن و چکه کردن مایعات خودرو، داغ شدن بیش از حد موتور، تصادف خودرو و درست نگهداری نکردن از خودرو می تواند بخشی از این عوامل باشد.

کپسول آتش نشانی در اینجا باید به شما کمک کند تا کم ترین آسیب را ببینید. بهترین کپسول طبق گروه و عوامل احتراق خودرو، کپسول اتش نشانی پودر خشک یا ABC  است. کپسول را جایی قرار دهید که بیشترین دسترسی به آن را داشته باشید و بتوانید در هنگام اتش سوزی خودرو، سریعا از آن استفاده کنید.

بهترین کپسول آتش نشانی برای خودرو

راهنمای خرید بهترین کپسول آتش نشانی

برای خرید کپسول های ناجی، کافیست بعد از ورود به سایت، به قسمت دسته بندی محصولات بروید و کپسول مد نظر خود را انتخاب کنید و آن را به سبد کالایتان اضافه نمایید. بعد از پرداخت هزینه، سفارش شما ثبت خواهد شد و در صف ارسال قرار می گیرد.

سخن پایانی

کپسول های ناجی علاوه بر قیمت عالی، گارانتی هم دارند و این موضوع یکی از شاخصه های مهم بهترین کپسول آتش نشانی به شمار می رود. فروشگاه اینترنتی ناجی علاوه بر فروش بهترین ها با قیمتی فوق العاده، کپسول های شما را شارژ هم می کند.مؤسسه ایمنی و آتش ‌نشانی ناجی ارائه‌دهنده خدمات فروش انواع کپسول آتش نشانی CO2

ارسال به تمام نقاط تهران و شهرستان‌ها

جهت دریافت اطلاعات بیشتر، مشاوره، سفارش و خرید: 

تلفن دفتر: 02133868565

تلفن همراه: 09125501793

مطالب مرتبط
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *